Anahtarcı Celil Usta

Hakkımızda

1970 yılında İstanbul'da doğan Celil Usta, meslek hayatına 1978'de başlamış ve bu yıldan beri hem öğrenim hayatına 1987'ye kadar İstanbul'da devam ederek hem de çalışarak deneyimlerini temellendirmeye başlamış ve 1987' den bugüne Bandırma'da Anahtarcı Celil Usta ünüyle kendi iş yerinde bu deneyimlerine ve becerilerine ilave zenginlikler katmaya devam etmektedir.

Yıllarin verdiği tecrübe ve birikimimi İstanbul Anahtarcılar Odası'nda her yıl yapılan eğitim seminerleriyle pekiştirerek bugüne kadar Bandırma ve çevresinde (Gönen, Erdek, Kapıdağ, Manyas) müşteri memnuniyetine özen göstererek geniş müşteri portföyüyle çilingirlik , kapı açma, oto açma ve anahtar yapımıyla, her türlü kilit çeşitleriyle Bandırma ve çevresinin hizmetindeyiz.

Anahtarcı Celil Usta olarak yılların birikimiyle köklendirdiğimiz hizmetlerimiz

Kilit Değişimi ve Tamiri

Asma kilit, kapı kilitleri, otomatik kapı kilitleri vb. kilitler tamir edilebilir durumda ise tamir edilir veya yenileri ile değiştirilirler.

Master Anahtar

Tüm kapıları açan Master (Ana) Anahtar yapılır. Genellikle güvenlik amacıyla kullanılırlar.

Ev - İşyeri Alarmları

Farklı marka ve çeşitlerde Kapı ve pencere alarmları mevcuttur. En sık tercih edilen marka DESİ dir.

Pratik Kart Şifreli Kilitler

Anahtar kullanmadan tek kartla bütün kapılarınızı açmak istiyorsanız bu cihaz tam size göre. Kim, ne zaman giriş çıkış yapmış bilgisayar üzerinden takip edebilirsiniz.

Taşıtlara Yönelik Hizmetler

Yeni gelişmeleri ve gelişen teknolojiyi takip eden Celil Usta, yenilikçi yöntemler ve gelişmiş alet ve araçlarla; anahtar, kilit, alarm gibi bir çok farklı soruna çözüm getirmektedir.